Rejestracja

KNR AT-50 Hydroizolacje i renowacje budynków w technologii Remmers został opracowany wspólnie z firmą Athenasoft, producentem wiodącego na rynku systemu do kosztorysowania (program Norma EXPERT, PRO i STANDARD 2). Katalog znajduje się w bazie katalogów tego programu (we wszystkich jego wariantach). Katalog w wersji drukowanej można nabyć na stronie.

Na stronie www.remmers-architektura.pl dokument jest dostępny w postaci pliku PDF. Aby go pobrać należy się zalogować do naszej bazy.

Logowanie
Login:

Hasło:
Zapomniałeś hasło?
Żaden problem. Wpisz adres e-mail, którego użyłeś do rejestracji. Otrzymasz niezwłocznie e-mail ze wskazówkami dalszego postępowania.

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się teraz.

Rejestracja
* Login:

* Hasło:
0%
* Powtórz hasło:

* Adres E-mail:

* Imię:

* Nazwisko:

* Firma:

* Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich podanych wyżej danych osobowych przez Remmers Polska sp. z o.o. w celu korzystania z plików zawierających informacje dotyczące nakładów rzeczowych.

Wyrażam zgodę na używanie przez Remmers Polska sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r., poz. 243 z późn. zm.) dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Remmers Polska sp. z o.o.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wymienionych powyżej jest dobrowolne.

Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe, ich niewypełnienie uniemożliwia korzystanie z serwisu.

Zgoda może być wycofana w każdym czasie, w dowolny sposób. Wycofanie zgody jest wolne od opłat.